2019-12-26

Boże Narodzenie - Kiełczów - Awaria elektryczna Tauron


Boże Narodzenie - Kiełczów - Awaria elektryczna Tauron
W drugi dzień świąt Bożego narodzenia nie udało się uniknąć braków energii elektrycznej

Z okazji awarii elektrycznej w II dzień świąt Bożego Narodzenia składamy firmie TAURON najserdeczniejsze życzenia aby cotygodniowe (a czasami codzienne) awarie elektryczne, braki prądu chwilowe i te dłuższe jak również inne anomalie elektryczne jakie firma TAURON serwuje swoim odbiorcom w końcu ustąpiły.

Jako operator szybkiego internetu światłowodowego m.in. w Kiełczowie serdecznie przepraszamy za przerwy w dostępie do usług spowodowane częstymi brakami elektryczności. Zapewniamy, że podejmujemy ciągłe prace zmierzające do zabezpieczenia się przed bardzo niską jakością usług firmy TAURON, która serwuje również nam regularne braki w dostawie energii elektrycznej.

Informujemy, że w dniu 26 grudnia 2019 roku gdy wystąpiła awaria elektryczna (godzina 18:15) nasze urządzenia pracowały prawidłowo. Niestety podczas powrotu zasilania nastąpiły anomalie, ktróe doprowadziły do spalenia się jednego z zasilaczy urządzeń dostępowych. Z tego powodu część naszych odbiorców doświadczała problemów z dostępem do usług do godziny 20:30. nasz serwis sprawnie poradził sobie z usunięciem problemu.

W związku z dużą ilością awarii Tauron w Kiełczowie opublikowaliśmy specjalny artykuł poświęcony niskiej jakości zasilania Tauron - awarie - Kiełczów.