Internet światłowodowy przy ulicy Orlej


Internet światłowodowy przy ulicy Orlej
Jeżeli mieszkasz przy ulicy Orlej i chciałbyś mieć nasz superszybki światłowodowy internet ...

Operator sieci GENERACJA.pl posiada swoje usługi światłowodowego internetu w okolicach ulicy Orlej. Świadczymy usługi dla mieszkańców budynków, do których został już doprowadzony nasz światłowód.

Często zdarza się jednak tak, że nasze światłowody przebiegają w pobliżu budynku - biegnąc w ulicy - nie "wchodząc" do budynku.

UWAGA: jeżeli Twój budynek nie jest jeszcze przyłączony do naszych superszybkich światłowodów napisz do nas na adres inwestycje@generacja.pl. Chętnie przyłączymy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt z naszym biurem: GENERACJA.pl

Krótka umowa tylko w sieci GENERACJA.pl. Podpisujesz umowę z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia czyli w razie rezygnacji płacisz za ostatni (1) miesiąc usługi. Operatorzy internetu we Wrocławiu stosują często dłuższe terminy wypowiedzenia. Gdy zdecydujesz się na współpracę z takim operatorem to gdy zdecydujesz się zakończyć współprace to musisz zapłacić jeszcze za 3 lub 4 kolejne miesiące usługi pomimo, że tak na prawdę już jej nie chcesz. Pod płaszczykiem krótkiej umowy musisz korzystać dodatkowe kilka miesięcy. Sprawdź okres wypowiedzenia w umowie.

W ofercie łącza symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania do internetu (upload) nie jest sztucznie ograniczana i wynosi tyle samo ile szybkość ściągania (download). To bardzo ważny parametr gdyż zwiększa komfort korzystania z usług szczególnie w czasie gdy chcemy wysyłać duże zdjęcia pocztą lub do chmury (co jest ostatnio modne). łącze 1000 Mb/s ma szybkość 1000 Mb/s ściągania danych ale również 1000 Mb/s wysyłania. Porównując oferty sprawdź wszystkie parametry usługi! - szybkość ściągania, szybkość wysyłania oraz okres wypowiedzenia aby nie dać się złapać na pseudo krótką umowę.

Oferujemy test świadczonych usług. Podłącz internet na test bez zobowiązań, bez haczyków i bez gwiazdek. Zupełnie za darmo. Sprawdź stabilny i szybki internet Generacja. Przekonaj się, że warto wybrać nas jako partnera w świadczeniu usług telekomunikacyjnych dla domu i biura. Zadzwoń już dziś 71 71 55 555